Kontakt

Kancelária: LT PLUS, s. r. o. Mapa
  Galvaniho 12/B
  82104 Bratislava
   
Tel./Fax: +421 2 4341 3722
E-mail: info@ltplus.sk

Technológie 

Za účelom zvyšovania kvality našich produktov a služieb každoročne obnovujeme naše technologické vybavenie. Sledujeme nové trendy a snažíme sa Vám prinášať výnimočné produkty za rozumnú cenu.

Xerox DocuColor

Zariadenie DocuColor sa mimoriadnou kvalitou tlače a výberom externých kontrolerov zaraďujú do oblasti malonákladovej tlače, a produkčnej farebne tlače. Je vhodné na tlač vizitiek, oznámení, brožúr, prospektov, katalógov, či plagátov do formátu SRA3 (320x450 mm).

Mimaki JV3 - 160

Mimaki JV3 – 160 je profesionálna šesť-farebná piezoelektrická solventná tlačiareň, ktorá je vďaka vysokej kvalite tlače vhodná pre interiérové aj exteriérové tlačové aplikácie. Umožňuje tlač na rôzne materiály, ako napríklad samolepiace fólie, Citylight papier, billboardový papier, banery, vlajkovina, textil...

Gerber Edge 2

Gerber Edge 2 je farebná termotransferová tlačiareň, ktorej výstupy majú výbornú exteriérovú stabilitu. Gerber Edge 2 ponúka možnosť tlače na vinylové samolepiace fólie, magnetické a holografické fólie, reflexné, fluorescenčné a metalické materiály.

Comagrav MT Profi

Comagrav MT Profi je profesionálny nástroj na presné gravírovanie a frézovanie, s pracovnou plochou 320 x 215 mm. Využitie nachádza pri výrobe tabuliek z mosadze, hliníku, plastov, akrylátov, či plexiskla. Takisto je vhodný pri popisovaní predmetov ako zapalovače, perá, medaile a pod. Zariadenie sa vyznačuje vysokou presnosťou a rýchlosťou.

Mimaki CG-130FX

Rezací ploter Mimaki CG-130FX je vhodný na rezanie vinylových samolepiacich fólií s maximálnou šírkou 1580 mm. Zariadenie zaručuje presnosť 0,025 mm. Takisto je možné ho využiť ako kresliaci ploter na papier.

PlastiCut

PlastiCut je počítačom riadený prístroj na rezanie polystyrénových tabúľ, s maximálnym rozmerom 1300 x 650 x 120 mm. Vyrezané tvary a texty je možné spájať lepením a povrch farebne upravovať.

Ostatné

Na spracovanie plastov a kovov ďalej používame ohýbačky, teplovzdušné a vákuové lisy, zváračky, leštičky a píly.
Copyright © 2020 LT PLUS. Všetky práva vyhradené. Tvorba web stránok - All4Web